Rzetelna Firma

Program Rzetelna Firma działa od 2009 r. Jego misją jest promowanie etyki
w biznesie oraz wspieranie firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej.

W ramach programu Rzetelna Firma przyznawane są prestiżowe wyróżnienia: Certyfikat Rzetelności i Złoty Certyfikat Rzetelności. Bardzo ważną rolę pełni aktywność na polu edukacyjnym. Opiera się ona głównie o publikację badań analizujących potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz prezentację opinii firm, dającą im możliwość wypowiadania się w sprawach dotyczących sytuacji gospodarczej kraju. Dla Rzetelnej Firmy istotna jest również społeczna odpowiedzialność biznesu czego przejawem jest stały sponsoring kultury i sportu.

Zadaniom Rzetelnej Firmy patronuje największe w Polsce biuro wyspecjalizowane w usługach zarządzania informacją gospodarczą – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA.


MIROSŁAW SĘDŁAK
PREZES ZARZĄDU RZETELNEJ FIRMY SP. Z O.O.

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie. W 2000 r. zdał państwowy egzamin dla kandydatów na członka zarządów i rad nadzorczych spółek prawa handlowego. W 2006 r. otrzymał dyplom Executive MBA w Rotterdam School of Management Erasmus University, a w 2007 r. ukończył studia podyplomowe Canadian International Management Institute ICAN we współpracy z Harvard Business School Publishing.

Karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. w spółkach Grupy Impel. Od stycznia 2001r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu – dyrektora rozwoju w Impel Security Polska Sp. z o.o. W latach 2004-2008 był prezesem zarządu spółki Impel Cash Handling Sp. z o.o. Jednocześnie w latach 2006-2008 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu w Asekuracja Sp. z o.o. Od marca 2008r. Doradca Zarządu Krajowego Rejestru Długów BIG S.A. Od kwietnia 2016 objął stanowisko prezesa zarządu Rzetelna Firma Sp. z o.o.

Ponadto w latach 2005-2007 przewodniczący grupy roboczej ds. cash processingu w Forum Technologii Bankowych ZBP, w latach 2006-2008 członek założyciel Polskiej Organizacji Firm Obsługi Gotówki – POFOG, w 2007r. członek prezydium Forum Technologii Bankowych ZBP.
Laureat wielu prestiżowych nagród. W 2007 r. uhonorowany został Złotą Odznaką za zasługi dla spółdzielczości bankowej im. Franciszka Stefczyka nadaną przez Kapitułę Krajowego Związku Banków Spółdzielczych (KZBS). W 2012 r. wyróżniony z okazji 10 lat Banku Polskiej Spółdzielczości SA za współpracę w dziele tworzenia Banku BPS SA i sektora bankowości spółdzielczej w Polsce.

MACIEJ AMELJAN
WICEPREZES ZARZĄDU RZETELNEJ FIRMY SP. Z O.O.

Absolwent wrocławskiej Akademii Ekonomicznej, wydziału Zarządzanie i Informatyka na specjalizacji Zarządzenie Przedsiębiorstwem. Ukończył również podyplomowe studium Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Controlling.

Zaraz po studiach rozpoczął swoją karierę zawodową w Cadbury Wedel we Wrocławiu. Od 2000 roku związany z Kaczmarski Inkasso, gdzie objął stanowisko kierownika administracji. Od 2005 roku pracował na stanowisku pełnomocnika Zarządu ds. finansowych w Krajowym Rejestrze Długów. 1 marca 2012 roku został mianowany na wiceprezesa Zarządu Rzetelnej Firmy
Sp. z o.o.

SPONSORING

Rzetelna Firma wspiera nie tylko przedsiębiorstwa. Intensywnie angażuje się w akcje społeczne i inicjatywy społeczno – kulturalne m.in.:

Pokoje Życzliwości - kolorowe i przyjazne miejsca,  w których najmłodsi pacjenci oddziałów dziecięcych mogą oderwać się od szarej, szpitalnej rzeczywistości. Dzięki Rzetelnej Firmie i Krajowemu Rejestrowi Długów takie pokoje znajdują się już w dwóch wrocławskich szpitalach.

Chcę pomagać  - akcja umożliwiająca szybkie i sprawne zebranie środków na określony drobny lub większy cel zgłoszony przez indywidualnych potrzebujących lub fundację. Na stronie wspomóc można dowolną, nawet drobną kwotą aktualnie wyznaczony cel.

Kawałek Wrocławia – Rzetelna Firma jest organizatorem konkursu piosenki „Kawałek Wrocławia”.
Więcej informacji na stronie www.kawalekwroclawia.pl

Teatr 6 Piętro Michała Żebrowskiego i Teatr Sabat – instytucje tworzone z pasją i zaangażowaniem Udział w rozwoju tego przedsięwzięcia to ogromny zaszczyt i odpowiedzialność  dla Rzetelnej Firmy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – co roku Rzetelna Firma wspiera jedną z najbardziej znanych fundacji w Polsce.

Lotto Rally Team - Rzetelna Firma jest partnerem zespołu rajdowego LOTTO RALLY TEAM.

Dołącz do nas

Wypełnij formularz i odbierz Certyfikat Rzetelności
Rzetelna Firma Rzetelna Firma Rzetelna Firma
Telefon

71 77 37 077

E-mail

INFO@RZF.PL